Škrupinové kufre

Ak sa vydávate na cestu a už teraz tušíte, že to nebude tá najhladšia, kufre s pevnou stenou môžu byť pre vás tou najlepšou voľbou. Pozrite si rozsiahlu ponuku ľahkých kufrov značky American Tourister, ktoré v sebe dokonale spájajú ľahkosť a odolnosť.

Látkové kufre

Všetko sa musí občas prispôsobiť a časté cestovanie si často vyžaduje prispôsobivé cestovné tašky. Ponuka látkových kufrov značky American Tourister vám poskytuje nielen ľahkú batožinu, ktorú potrebujete na cestu do nových destinácií, no aj ľahkú manipuláciu a manévrovanie.

Sety batožín

Jeden kufor niekedy jednoducho nestačí. Naša ponuka súprav kufrov je ako stvorená pre rodiny a tých, ktorí si so sebou chcú pribaliť takmer všetko, aby ste počas cestovania spolu ladili farebne, štýlom a aj praktickosťou. Naše najlepšie súpravy kufrov majú rôzne veľkosti: jednoducho si vyberte, ktorú chcete, a môžete si spokojne vydýchnuť, lebo všetky naše ľahké kufre majú skvelú organizáciu vnútorného priestoru a sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov. Pozrite si naše 2-dielne a 3-dielne zladené súpravy kufrov!