Buďte jedineční

Urobte svoje cesty skutočne jedinečné tým, že na svoju batožinu pridáte dotyk personalizácie. Naše vlastné embosované štítky na batožinu ponúkajú štýlový a praktický spôsob, ako identifikovať vašu batožinu a zároveň odrážať vašu individualitu. Či už sú to vaše iniciály, zmysluplný symbol alebo emotikon, ktorý s vami rezonuje, naše možnosti prispôsobenia vám umožnia vytvoriť štítok, ktorý vypovedá o vašej osobnosti. Každý štítok sa stáva odrazom vašej identity, čo uľahčuje rozpoznanie vašej batožiny a dodáva vášmu cestovaniu osobný nádych.
Nielen, že tieto štítky dodajú šmrnc vašej batožine, ale slúžia tiež praktickému účelu tým, že pomôžu vašej batožine vyniknúť na rušných letiskách alebo preplnených miestach na výdaj batožiny.
Embosované štítky na batožinu sú viac než len identifikátory; sú odrazom vášho štýlu a individuality. Vylepšite svoje cestovné vybavenie pomocou personalizovaného dotyku, ktorý vás odlíši, nech vás vaše dobrodružstvá zavedú kamkoľvek.

*Vyberte si farbu visačky na batožinu a pridajte až tri písmená alebo symboly. Štítok je zadarmo, služba personalizačného embosovania stojí 10 €.