Tašky na notebook

V American Tourister ponúkame širokú škálu tašiek na notebooky a kufríkov na notebooky vhodných pre všetky typy notebookov. Či už ste študent alebo profesionál, naše tašky na notebook sú navrhnuté tak, aby poskytovali funkčné úložisko a štýlový dizajn, ktorý zaistí, že váš notebook zostane na cestách v bezpečí. Naše tašky na notebooky sa dodávajú v rôznych veľkostiach, farbách, s kolieskami alebo bez nich a štýlov, aby vyhovovali vašim špecifickým potrebám.

Vyrobené z recyklovaných materiálov
Streethero Taška na notebook 15,6"

Kúpiť online štýlové tašky na notebooky

Naše tašky na notebook sú navrhnuté tak, aby poskytovali najlepšiu ochranu vášmu notebooku a pritom boli štýlové a funkčné, a to ako pre študentov, tak pre pracujúcich ľudí. Ponúkame tašky na notebook s funkciami, ako sú polstrované priehradky, viac vreciek a nastaviteľné popruhy, ktoré zaistia, že váš notebook zostane v bezpečí a vaše veci usporiadané.
Ste neustále na cestách? Potom zvážte naše tašky na notebook s kolieskami, ktoré uľahčujú manévrovanie na rušných letiskách a staniciach.

Akú veľkosť tašky na notebook potrebujem?

Tašky na notebooky sa dodávajú v rôznych veľkostiach, aby sa do nich zmestili notebooky rôznych veľkostí. Pri výbere tašky na notebook je dôležité poznať veľkosť vášho notebooku. Zmerajte dĺžku uhlopriečky obrazovky vášho notebooku a vyhľadajte tašku na notebook, ktorá pojme túto alebo väčšiu veľkosť.

Je možné tašky na notebook nosiť ako batoh?

Áno, mnoho tašiek na notebook je navrhnutých tak, aby ich bolo možné nosiť ako batoh. Hľadajte tašky na notebook s polstrovanými ramennými popruhmi a polstrovaným chrbtovým panelom pre pohodlie. Niektoré tašky na notebook môžu mať aj bedrový popruh alebo hrudný popruh pre väčšiu podporu.

Aký je rozdiel medzi taškou na notebook a aktovkou na notebook?

Tašky na notebooky sú obvykle vyrobené z mäkkých materiálov, ako je nylon alebo plátno, a majú neformálnejší vzhľad. Môžu mať viac priehradiek a vreciek na uloženie príslušenstva. Naproti tomu aktovky na notebooky sú obvykle vyrobené z kože alebo iných špičkových materiálov a majú profesionálnejší vzhľad. Obvykle majú menej vreciek a priehradok.
Otázka: Ako čistiť tašku na notebook?
Pokyny na čistenie tašky na notebook budú závisieť od materiálu, z ktorého je vyrobená. Všeobecne platí, že tašku na notebook môžete čistiť vlhkou handričkou a jemným mydlom. Vyhnite sa používaniu agresívnych chemikálií alebo abrazívnych hubiek, ktoré by mohli poškodiť materiál. Konkrétne odporúčania na čistenie vždy skontrolujte v pokynoch pre starostlivosť dodaných s taškou.