Batohy na notebook

Pokiaľ potrebujete batoh, do ktorého sa zmestí váš notebook a všetky ostatné nevyhnutnosti, potom ste na správnom mieste. Naše batohy na notebooky sú trendy aj funkčné, takže sú perfektnou voľbou pre študentov, profesionálov a vlastne všetkých cestovateľov.

Vyrobené z recyklovaných materiálov
Work-E Batok na notebook 14"
Vyrobené z recyklovaných materiálov
Work-E Batok na notebook 15,6"
easyJet
Túto batožinu si môžete vziať na palubu letov easyJet.
Pred cestou si vždy overte najnovšie informácie u svojej leteckej spoločnosti.
Take2cabin M Batoh 15,6"
Vyrobené z recyklovaných materiálov
Urban Groove Batoh na notebook 15,6"

Stýlové batohy a batohy na notebook

Hľadáte odolný a štýlový plecniak na notebook v ktorom môžete prenášať ako svoj notebook tak aj ďalšie vybavenie? Potom sú naše batohy na notebook perfektnou voľbou. Vďaka polstrovaným popruhom a priehradkám navrhnutým špeciálne pre notebooky uľahčujú naše batohy poriadok a pohodlie na cestách.
V American Tourister chápeme, že nájsť ten správny batoh pre váš notebook môže byť skľučujúca úloha. To je dôvod, prečo sme zostavili širokú ponuku batohov a batohov na notebooky, ktoré by mali spĺňať potreby každého.
Naše batohy na notebooky sú navrhnuté s ohľadom na štýl aj funkciu. Sú ideálne na prenášanie notebooku, kníh a ďalších nevyhnutností, či už mierite do triedy, kancelárie alebo na výlet. S polstrovanými popruhmi a priehradkami navrhnutými špeciálne pre notebooky si môžete byť istí, že vaše vybavenie bude v bezpečí.
Či už teda hľadáte štýlový batoh na notebook alebo pohodlný batoh na bežné nosenie, v American Tourister máme všetko. Nakúpte ešte dnes z našej kolekcie batožiny pre notebooky a nájdite perfektný batoh pre všetky vaše potreby.

Akú veľkosť batohu na notebook by som si mal zaobstarať?

Záleží na veľkosti vášho notebooku. Zmerajte rozmery svojho notebooku a vyberte batoh, ktorý je dostatočne veľký, aby sa doň vošiel váš notebook a všetko príslušenstvo, ktoré s ním budete potrebovať.

Zmestí sa do batohu na notebook aj tablet?

Áno, mnoho našich batohov na notebook má oddelené priehradky pre notebook aj tablet a tiež ďalšie vrecká a priehradky na ďalšie predmety. Skontrolujte veľkosť, ktorú potrebujete, pomocou našich filtrov, aby váš notebook dokonale sedel, váš tablet sa s ním zmestí vždy.

Ako vyčistím batoh na notebook?

Ak chcete batoh na notebook vyčistiť, utrite ho vlhkou handričkou a jemným mydlom. Vyhnite sa používaniu agresívnych chemikálií alebo abrazívnych materiálov, ktoré by mohli poškodiť látku alebo zipsy batohu.