Všetka batožina Disney & Marvel

V American Tourister ponúkame široký výber detských tašiek a kufrov, špeciálne navrhnutých pre malých cestovateľov. Od farebných batohov až po zábavné a funkčné kufre, máme všetko, čo potrebujete, aby bol váš budúci rodinný výlet úspešný.

Kufre a tašky pre deti

Naše cestovné a detské tašky sa dodávajú v mnohých rôznych veľkostiach a štýloch a obsahujú obľúbené postavičky Disney a Marvel. Môžete nájsť Mickey Mouse, Minnie Mouse, Medvedíka Pú, Avengers a mnoho ďalších, všetky pripravené sprevádzať vaše dieťa na jeho ďalšom dobrodružstve.
Či už hľadáte batoh do školy, príručnú batožinu alebo kufor na rodinnú dovolenku, máme batožinu presne podľa vašich potrieb. Vďaka odolným materiálom a premysleným dizajnovým prvkom je naša batožina pre deti vyrobená tak, aby vydržala, nech vás vaše cesty zavedú kamkoľvek.

Cestovná batožina pre deti: naša najlepšia voľba

Plánujete rodinnú dovolenku a hľadáte perfektnú batožinu pre svoje deti? Pozrite sa na našu obľúbenú detskú batožinu.
Prvé na našom zozname: klasické kufre Mickey Mouse. So svojimi ikonickými ušami a hravým dizajnom tento kufor určite poteší každého mladého cestovateľa. Je tiež robustný a odolný, takže mu môžete veriť, že vydrží opotrebenie pri cestovaní. Okrem kufrov Mickey Mouse máme aj batohy a kufre Mimi Mouse.
Ako ďalšie máme: kufre The Marvel Avengers. Vďaka svojmu odvážnemu a farebnému dizajnu s Iron Manom, Kapitánom Amerikou a Thorom tento kufor nadchne každého mladého fanúšika superhrdinov. Má tiež ideálnu veľkosť pre príručnú batožinu, takže ju deti ľahko zvládajú samé.
Objavte naše kufre so vzorom Macka Pú. Tento rozkošný kufor má dizajn s obľúbeným medvedíkom a jeho priateľmi. Jeho kompaktná veľkosť je ideálna pre najmenších. Navyše je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, aby vydržal roky.
V neposlednom rade je to cestovná batožina Captain America. Vďaka svojmu dizajnu a robustnej konštrukcii je tento kufor ideálny pre najmenších, ktorí milujú Avengers a chcú ukázať svoje nadšenie pre superhrdinu.